Zasady saunowania film Term Maltańskich w Poznaniu

Ekipa z Term Maltańskich w poznaniu nakręciła krótki filmik promujący poprawne korzystanie z sauny.

Coś o czym od wielu lat piszemy na tym blogu i usiłujemy propagować poprawne wzorce korzystania z sauny w każdym miejscu.

Termy to oczywiście duży obiekt ze strefą saun, który jest wierny od samego początku idei prawidłowego korzystania z sauny, więc pomysł na video zupełnie nie dziwi, wszak jeden obraz wart 1000 słów.

Zresztą sami zobaczcie filmik pod tytułem Zasady saunowania

Film pokazuje zarówno przygotowanie do kąpieli w saunie, sam proces korzystania z sauny, zwraca uwagę na kwestie higieniczne ( prysznic, ręcznik pod całym ciałem, nagość).

Często filmiki takie mają jakieś niedoróbki związane zapewne z tym że bywają to amatorskie produkcje, lektor mówi o nagości w saunie a „aktorzy” szczelnie w ręcznikach siedzą w saunie mokrej. Zdarzają się też wpadki typu ręcznik rozłożony nie pod całym ciałem etc. Elementy mogło by się wydawać błahe i nieistotne, ale z punktu widzenia kształtowania pewnych nawyków, propagowania poprawnych wzorców korzystania z sauny fińskiej czy mokrej, są to wpadki które mogą niweczyć cały wysiłek włożony w edukację klientów i społeczności.

Dlatego cieszy, że Termy Maltańskie ustrzegły się takich wpadek i film jest zrealizowany wzorowo.

A Ci z Was którzy czują niedosyt, mogą sobie przeczytać artykuły na naszym blogu o tym jak poprawnie korzystać z sauny. 🙂

Internauci trafili tu wpisując frazę:

w saunie filmy wideo