Sauny Terma Bania Białka Tatrzańska

Nie ma nic lepszego niż sauna i górskie powietrze, zwłaszcza zimą. Rozgrzane ciało, pełno pary i rzeskie górskie powietrze. Nic tak dobrze nie robi na samopoczucie jak połłączenie sauny fińskiej czy ruskiej bani i górskiego powietrza. Kubeł zimnej wody tez nie zaszkodzi.

Czytelników bloga zapraszam na krótką wycieczkę do Termy Bania w Białce Tatrzańskiej.

Terma Bania to nowo powstały obiekt położony w sercu Białki Tatrzańskiej. Do dyspozycji gości oddany został 16 czerwca bieżącego roku, przyciągając już w pierwszych dniach działalności rzesze fanów termalnego wypoczynku.

Położony w atrakcyjnym rejonie Podhala kompleks obejmuje baseny termalne, funkcje aquaparkowe, saunarium oraz Instytut Wellness & SPA. Unikatowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania gwarantują użytkownikom wysoki komfort, wartościowy wypoczynek oraz możliwość aktywnej rozrywki.

 

Terma Bania Białka Tatrzańska

Terma Bania to unikatowa fuzja nowoczesności, natury i tradycji. Szeroka oferta proponowana gościom daje możliwość relaksu w bezpośrednim kontakcie z tatrzańską przyrodą, korzystania z prozdrowotnych właściwości wód termalnych oraz rozbudowanej bazy rozrywkowej.

Terma Bania Białka Tatrzańska

Obiekt swoim charakterem nawiązuje do regionalnej tradycji. Zarówno poprzez intrygujące rozwiązania wizualne, jak i regionalną kuchnię proponowaną w punktach gastronomicznych.

Góralski folklor skonfrontowany został tutaj z nowoczesnością – zastosowanymi technologiami, rozwiązaniami architektonicznymi oraz luksusowymi formami wypoczynku odpowiadającymi światowym standardom.

Ta wyjątkowa inwestycja oparta o krajowy, prywatny kapitał to także ogromna szansa dla Białki Tatrzańskiej, przede wszystkim pod kątem zintensyfikowania jej znaczenia na turystycznej mapie Podhala. To bowiem doskonałe uzupełnienie istniejącej bazy rekreacyjnej, do tej pory atrakcyjnej przede wszystkim dla fascynatów sportów zimowych.

Terma Bania to nie tylko termalny relaks. To także szerokie działania, mające na celu pobudzenie lokalnej społeczności, urozmaicenie oferty kulturalnej Podhala i wykorzystanie jego niepodważalnego potencjału.

Najważniejszą cechą przygotowanej oferty jest jej niezwykła kompleksowość.
Obiekt podzielony jest na strefy oferujące konkretną formę wypoczynku. Tak, aby każdy mógł precyzyjnie wybrać najbardziej atrakcyjne dla siebie rozwiązanie. Do dyspozycji gości pozostaje strefa głośna dedykowana całym rodzinom, strefa cicha przeznaczona dla osób poszukujących spokojnego wypoczynku, Instytut Wellness & SPA oraz Saunarium.

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej strefa relaksu

 

Oferta saunarium to prawdziwa gratka dla miłośników tej formy wypoczynku. Strefa zajmująca powierzchnię 1000 m2 obejmuje pięć saun o różnej specyfice, basen z wodą geotermalną o temperaturze 36 stopni Celsjusza, basen z wodą chłodzącą o temperaturze 24 stopni, specjalne natryski, basen do chłodzenia nóg oraz drink bar „Saunarium”.
Do dyspozycji gości oddane zostały:
Sauna Stara Góralska o temperaturze do 70 °C i wilgotności powietrza do 35%
Grota Kamienna z dozownikiem solanki, gdzie wilgotność powietrza nie przekracza 45%, a temperatura sięga maksymalnie 50 °C
Łaźnia Parowa o temperaturze do 45 °C i wilgotności do 100%
Sauna Fińska o wilgotności do 50% i temperaturze do 100 °C specjalna sauna zewnętrzna Ruska Bania (ustawiona w ogrodzie) o temperaturze do 60 °C i wilgotności powietrza do 65

 

 

Koedukacja i zasady saunowania

Obiekt w pełni koedukacyjny w strefie saun, propaguje poprawną kulturę saunowania.

Oceń obiekt
Ocena w skali 1-5. 1 to bardzo źle, 3 normalnie (optymalnie), 5 bardzo dobrze.

GD Star Rating
loading...

Cennik

Wejście do saun od 25 zł za 1,5 godziny

http://www.termabania.pl/cennik-sezon.html

Informacje kontaktowe

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej
GODZINY OTWARCIA:
9:00 – 22:00
adres:
34-405 Białka Tatrzańska,
ul. Środkowa 181
tel. +48 18 261 25 40

Informacje dodatkowe

SEANSE AUFGUSSU
Codziennie seanse naparzania w Saunie Fińskiej odbywające się w godzinach: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00. Saunamajstrzy przygotowują nie tylko różnorodne kompozycje zapachowe, ale proponują także podczas seansu maseczki, peelingi, których receptury bazująna natrulanych składnikach. Prócz tego czeka również wiele innych atrakcji.

email
GD Star Rating
loading...

Internauci trafili tu wpisując frazę:

czeladź termy, białka tatrzańska termy, biaka tatrzaska termy, sauna bania

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

Post Navigation