Sylwester w Termie Bania

Powstały w czerwcu tego roku kompleks basenów termalnych Terma Bania zorganizował już wiele interesujących wydarzeń, w których chętnie brały udział osoby spragnione termalnego wypoczynku pełnego atrakcji. Tym razem w takiej scenerii goście będą mieć szansę hucznie świętować rozpoczęcie Nowego Roku. Dobrą informacją jest fakt, iż nie po raz pierwszy impreza odbędzie się w samym saunarium. Specjalnie bowiem dla miłośników saunowania, Terma przygotowała dwie imprezy sylwestrowe – jedną w strefie basenów termalnych, drugą – już bez gaci – tylko w saunarium.

Na wersję beztekstylną wstęp mają tylko osoby pełnoletnie, które wcześniej zakupią bilet on – line lub w Biurze Obsługi Kienta. Terma Bania, ciesząca się już sporym uznaniem swoich nocy saunowych, jak zwykle przygotowała szereg atrakcji. Na gości czeka iście szampański jadłospis: owoce morza, pasty, pizze, mięsa pieczone i grillowane. A na deser, tuż po seansie – lody i świeże owoce. Nie zabraknie także oczywistego – strefy tańca i pokazu sztucznych ogni.

 

Sylwester 2011 w Terma Bania w Białce Tatrzańskiej

Bez, czy w gaciach, Sylwester w Termie Bania to z pewnością świetne uzupełnienie zimowej oferty ośrodków narciarskich. W tym roku po raz pierwszy, Nowy Rok w Białce Tatrzańskiej będzie można przywitać w naprawdę gorącej atmosferze.

Terma Bania zaprasza na jedyną w swoim rodzaju Noc Sylwestrową. Proponujemy dwie imprezy: „Sylwester w Gaciach” w Strefie Głośnej i Cichej – dla amatorów wodno – tanecznych rozrywek oraz „Sylwester bez Gaci” w Saunarium – dla tych, którzy chcą sobie zafundować noc pełną ekstremalnych doznań:)

Sylwester 2011 Terma Bania

 

I. SYLWESTER W GACIACH (Strefa Głośna i Cicha)
cena: 250 PLN/os (+ 100 PLN kaucji na zabezpieczenie dodatkowych zamówień – niewykorzystana kaucja podlega zwrotowi); 180 PLN dzieci i młodzież 3-16 lat,
czas trwania: 21:00 – 03:00
cena zawiera: drink powitalny, bufet (zimne i ciepłe przekąski, dania rybne i mięsne, sałatki, świeże owoce, lody i desery) oraz toast noworoczny
atrakcje: dwie strefy tańca (2 Djów, dwie różne stylistyki: latino oraz disco), Wodne Kino w Strefie Głośnej, konkursy (Turbotermomen oraz Wave Ball Extreme), pokaz sztucznych ogni, animator dla dzieci – nie mylić z opieką (Strefa Zabaw Suchych).

II. SYLWESTER BEZ GACI (Saunarium)
cena: 350 PLN/os (wstęp od 18 lat)
czas trwania: 21:00 – 03:00
cena zawiera: bufet tematyczny (ryby i owoce morza; mięsa pieczone i grillowane; pasty i pizza; świeże owoce, lody i desery) oraz Open Bar (wódki czyste i gatunkowe, wino, piwo, napoje ciepłe i zimne)
atrakcje: strefa tańca (Dj), cogodzinne seanse saunowe, pokaz sztucznych ogni

email
GD Star Rating
loading...

Internauci trafili tu wpisując frazę:

sylwester w saunie, terma bania sylwester, sylwester bez gaci, termy bania sylwester

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

Post Navigation