Saunowanie w gorących klimatach w Termie Bania

Za oknem zimno i choć Termy Bania w Białce Tatrzańskiej właśnie zimą zyskują dodatkowego uroku to właśnie teraz w te nadchodzące mrozy obiekt postanowił zorganizować cykl nocy saunowych swym charakterem do gorących, południowych regionów świata. Nocom saunowym w Termach Bania nie będzie końca, ciekawie szykują się najbliższe trzy miesiące.

Noce saunowe w karnawale w Termie Bania Najpierw Rio de Sauneiro, czyli Karnawałowa Noc Saunowa 28 stycznia 2012  potem Bollywoodzka noc saunowa w Termie Bania 11 lutego 2012 i Afrykańska noc saunowa w Termie Bania 25 lutego 2012

Najpierw Rio de Sauneiro, czyli Karnawałowa Noc Saunowa 28 stycznia 2012

potem Bollywoodzka noc saunowa w Termie Bania 11 lutego 2012
i Afrykańska noc saunowa w Termie Bania 25 lutego 2012
wszystkie imprezy wpisują się w cykl karnawałowych nocy saunowych w Termie Bania w Białce Tatrzańskiej.

Gorrące naparzania (nie tylko ze względu na temperaturę w saunie;), pachnące tropikami, festiwal koktajli i pyszne brazylijskie jedzenie. I muzyka, duuużo muzyki. Będzie karnawałowo, kolorowo i aromatycznie, tak reklamuje swoją imprezę Terma Bania

Rio de Sauneiro w swej oprawie, przygotowanych seansach i atrakcjach odwoływać się będzie do Brazylii i karnawałowej mekki turystów z całego świata, czyli Rio de Janeiro. To karnawałowo-saunowa propozycja, a jednocześnie pierwsza z cyklu wyjątkowo gorących saunowych imprez. Goście będą mogli skorzystać, z jakie relaksu dają prowadzone przez saunamajstrów seanse, ale także z dodatkowych atrakcji.

W trakcie imprezy nie zabraknie typowych karnawałowych akcentów. Ci, którzy zdecydują się na założenie karnawałowej maski mają szanse na upominkowy zabieg w Wellness&SPA Termy Bania.

Miłośnicy naparzania będą mogli uzupełnić płyny specjalnie przygotowanymi koktajkami i przekąskami inspirowanych gorącą Brazylią.

Bilety na noce saunowe w cenie 90 zł w przedsprzedaży, 100 w dniu nocy saunowej, impreza trwa od godziny  22:15 do 1

Wybierasz się na imprezę, powiedz organizatorom że dowiedziałeś się o niej z fajnego bloga o saunach 🙂

email
GD Star Rating
loading...

Internauci trafili tu wpisując frazę:

terma bania, termy bania, terma bania saunarium, sauna terma bania

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

Post Navigation