Sauna w SPA Margaret w Łodzi

Zazwyczaj wypoczynek w SPA kojarzy się z jednym, z zasobnym portfelem odwiedzającego. Nieważne czy obiekt duży czy mały zazwyczaj trzeba słono zapłacić za pojedyncze atrakcje albo wykupić pakiet full wypas wówczas cena zaczyna robić się przystępna. Tylko kogo stać, by wykupić największy pakiet?

Wszelkie ośrodki SPA to wysoki standard obsługi, czystość dbałość o klienta, bo jak ktoś już przyjdzie i zapłaci kilkaset złotych to trzeba go dopieszczać. Zwykle obok klientów typowo nastawionych na SPA, takie ośrodki udostępniają też swoje atrakcje ludziom zupełnie z zewnątrz, którzy chcieliby skorzystać z dobrej sauny czy basenu. W ciszy bez wrzasków, w kameralnym gronie. Ceny sauny czy basenu w SPA też zwykle nie są konkurencyjne, ale za standard trzeba zapłacić, więc tym milej, gdy ktoś poleca SPA, w którym ceny nie są z kosmosu.

SPA Margaret w Łodzi z kameralną sauną w przystępnej cenie

SPA Margaret w Łodzi z kameralną sauną w przystępnej cenie

Dominik, czytelnik tego blogu, nadesłał kilka zadań, o SPA Margaret w Łodzi, gdzie strefa saunowo basenowa działa poprawnie , jest kameralnie, jest czysto i jest regulaminowo.

Zapraszam do przeczytania.

Fotografia, to screen ze strony www.margaret-spa.pl po więcej zapraszam na stronę obiektu.

Mam przyjemność polecić wszystkim Margaret-Spa przy ul.Prądzyńskiego 103 w Łodzi. Jest to średniej wielkości obiekt , niewątpliwie stworzony dla osób ceniących sobie kameralność lub początkujących w kwestii prawidłowego (nagiego) saunowania. W strefie basenowej obiektu znajduje się średniej wielkości basen  z hydromasażem(jak dla mnie w zupełności wystarczający) oraz dwie sauny:

sauna fińska (sucha): średniej wielkości na ok 4-5 osób
sauna parowa : 4 osoby max
Może i sauny nie są największych rozmiarów, ale na pewno wystarczające dla dwóch par lub większej grupy znajomych. Aby skorzystać ze strefy basenowo-saunowej, należy wcześniej umówić się telefonicznie na odpowiedni dzień, a to dlatego, że obsługa dostosowuje tak terminy, aby w miarę możliwości mieć basen i sauny na wyłączność lub w jakimś mniejszym kameralnym gronie (max do 8-10 osób wedle informacji pani z recepcji)

Szczerze mówiąc chyba raczej rzadko się zdarza, aby razem z zewnątrz było więcej osób gdyż kilku moich znajomych również tam było w innych terminach i za każdym razem byli sami… 🙂

Będąc z partnerką praktycznie minęliśmy się z małżeństwem w średnim wieku, którzy również prawidłowo saunowali, także sauny, jak i cały obiekt jest bardzo sterylny i zadbany.
W związku z kameralnością obiektu, kiedy pozostaliśmy sami nie omieszkaliśmy również skusić się na nagą kąpiel w basenie po kilku bardzo miłych sesjach w saunach 🙂 , co prawda dla niektórych mogą okazać się krępujące kamery zainstalowane na samym basenie, ale jest to
zapewne wymóg norm bezpieczeństwa…

Na samym basenie znajdują się również wygodne leżaczki, na których można odpocząć po zmaganiach saunowych, cisza, oraz przygaszone oświetlenie wieczorem oddaje bardzo fajną relaksującą aurę tego miejsca.

Pytając Panią na recepcji przy wyjściu czy zawsze jest tutaj tak kameralnie Pani odpowiedziała: „ustalając terminy dopełniamy wszelkich starań, aby nasi klienci bardzo miło spędzili u nas czas” kwitując wypowiedź życzliwym uśmiechem, dała do zrozumienia, że obiekt niewątpliwie jest przyjazny również naturystom i amatorom nagiego wypoczynku 🙂

Niewątpliwie jest również kilka minusów, które być może zostały już naprawione jak np. brak wody mineralnej w strefie saunowo-basenowej, niedomykające się drzwi w saunie fińskiej czy też brak węża do spłukiwania ławeczek w saunie parowej pomimo zamontowanego kranika, ale myślę że są one wybaczalne…

W związku z powyższym polecam ten obiekt, gdyż po wizycie wraz z partnerką czuliśmy się naprawdę zrelaksowani i zadowoleni z samego obiektu.

Co do ceny często na stronie internetowej są informacje o różnych promocjach, z tego co mi wiadomo to obecnie koszt pobytu na basenie wraz z saunami oscyluje w kwocie ok 18 zł za godzinę więc jest to bardzo przystępna cena.

Wszelkie informacje proszę potwierdzać na stronie internetowej: http://www.margaret-spa.pl/ , gdzie znajdziecie również kontakt telefoniczny.

Oceń obiekt
Ocena w skali 1-5. 1 to bardzo źle, 3 normalnie (optymalnie), 5 bardzo dobrze.

GD Star Rating
loading...

Pozdrawiam Dominik

Najważniejsze informacje:

Kontakt i dojazd
Margaret Spa & Wellness
ul. Prądzyńskiego 103a
93-478 Łódź
042 683 12 68
www.margaret-spa.pl

Regulamin i  koedukacja
Z tego, co pisze Dominik to kameralność obiektu zachęca do prawidłowych postaw przy saunowaniu
Koszty
Obecnie koszt godziny na saunie i basenie to 18 zł, warto śledzić cennik na stronie obiektu.

email
GD Star Rating
loading...

Internauci trafili tu wpisując frazę:

sauna łódź, sauny w łodzi, yhs-default, naturyści foto chomikuj

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

Post Navigation