Sauna w Krakowie – sauna Laguna

Dziś  na łamach bloga zamieszczamy nadesłaną przez czytelnika Krzysztofa informację o saunie w Krakowie. Miejsce, które opisuje czytelnik to sauna Laguna na ulicy Przybyszewskiego.

Nadesłany tekst bierze udział w konkursie saunowym, w którym można wygrać zaproszenia do Swiat saun- świat nagości w Aquaparku Fala Łódź. .
Sauna Laguna w Krakowie
Ilustracja zdjęcie poglądowe sauna Laguna w Krakowie 

Zapraszam do lektury i wyrażania opinii o tym obiekcie.

Kraków – SAUNA LAGUNA


Uczęszczam do tej sauny już od pięciu lat. Moim zdaniem jest to najlepsza sauna w Krakowie. Znajdują się tam dwie sauny:
Jedna tzw. duża z sauną suchą i łaźnią parową, jacuzzi i beczką z zimną wodą oraz leżak, dwa prysznice i łazienka  (do 8 osób).
Druga tzw. mała z sauną suchą, beczką z zimną wodą, prysznic oraz leżaki do 4 osób.  Obie sauny można zarezerwować na wyłączność:

Koszty:

Duża – 95 zł za 1 h
Mała – 60 zł za 1 h
Lub wejść indywidualnie:
Duża – 25 zł za 1 h
Mała – 19 zł za 1 h

Rozmieszczenie w saunie dużej Między godziną 12, a 16 ma się 15% rabatu. Dojechać można tam liniami tramwajowymi nr 4, 8, 12, 13 (teraz od 6 kwietnia będą objazdy i zamiast linii 13 będzie linia nr 73, a zamiast 12 – linia nr 72) i wysiąść na przystanku WESELE.

Wrażenia, jakie mi towarzyszyły podczas wizyt w obiekcie, są bardzo pozytywne.
Obsługa bardzo miła, każdorazowo dostaje się ręcznik do wytarcia się i prześcieradło do podłożenia sobie w saunie. W środku zawsze jest sterylnie czysto, światło przyćmione, goście samodzielnie mogą zmienić odcień światła w zależności od nastroju. Osoby przebywające w niej zawsze były bardzo kulturalne. Przy leżakach znajdują się czasopisma różnego rodzaju i można poczytać w czasie odpoczynku po saunie. Jacuzzi można również ustawić odpowiednio od potrzeb, jest czteroosobowe. Jest 6 możliwości zaprogramowania jacuzzi. Saunę fińską również ustawić można na odpowiednią temperaturę do 115 stopni. W recepcji można zakupić olejki.

Jeśli chodzi o to jak radzić sobie ze wstydem przy pierwszych wizytach, to pomaga w tej saunie ustawienie światła na dość przyćmione, tak z reguły ustawiały sobie światła pary, bo sauna jest koedukacyjna. Wtedy wszyscy czują się dość swobodnie.

Koedukacja i naturyzm:
Jak wynika z treści  informacji nadesłanej przez Krzystofa, na saunie saunujemy nago i nie ma z tym problemu, dodatkowo rozumiem że mozna sobie umilać czas sesjami zapachowymi.

Kontakt i dojazd :
Kraków – SAUNA LAGUNA
Ul. Przybyszewskiego 6 (mapka dojazdu)
30-128 Kraków
Strona internetowa: http://www.lagunaspa.pl/
Telefon: 012-638-07-20
Godziny otwarcia:  pn – pt od 9:00 do 22:00
sb – nd    od 18:00 do 22:00

Oceń obiekt
Ocena w skali 1-5. 1 to bardzo źle, 3 normalnie (optymalnie), 5 bardzo dobrze.
[starratingmulti id=1 tpl=20 size=’20’ average_size=’20’]

Nadesłał – Krzysztof S.

Oczywiście saunę Laguna umieszczamy na naszej mapie saun z zasadami. Obiekt wydaje się wart polecenia.

Internauci trafili tu wpisując frazę:

sauna laguna, sauna laguna kraków, sauna kraków, sauny w krakowie