Sauna Cezar – Centrum naturystyczne Cezar

Dziś mała wycieczka na południe Polski do chyba najbardziej przyjaznej naturystom miejscowości. Gościmy w Bielsku Białej i „Centrum naturystycznym Cezar”, miejscu gdzie sauna z definicji jest przyjazna każdemu naturyście. Właścicielami ośrodka są naturyści, obiekt robi bardzo pozytywne wrażenie i niewątpliwie powinien znaleźć się na liście miejsc wartych odwiedzenia, przez każdego miłośnika sauny i naturyzmu.

Sauna Cezar Bielsko Biała - Centrum naturystyczne Cezar

Foto by thomaswanhoff na licencji CC.

Centrum naturystyczne Cezar – raj dla naturystów.

Cezar rządzi się swoimi prawami i aby skorzystać z usług oferowanych przez ten obiekt, wypada być naturystom i zaakceptować warunki korzystania z obiektu. Główny warunek to zero seksu na terenie obiektu, co zresztą nie dziwi. Ośrodek prowadzony jest przez sympatyczną parę w jednej z dzielnic Bielsko Białej, aby się tam pojawić, trzeba się wcześniej zaanonsować, tak i my uczyniliśmy.
Z racji, że do Bielska Białej przyjechaliśmy pociągiem a po mieście poruszaliśmy się za pomocą MZK minęło trochę czasu, zanim trafiliśmy do „Cezara”, kosztowało nas to trochę wysiłku podczas pokonywania pagórków i wzniesień. Żartowaliśmy nawet, że po dojściu do celu sauna będzie zbędna, bo dźwiganie walizek odpowiednio nas rozgrzało, ale będąc w Bielsko Białej nie wyobrażaliśmy sobie sytuacji, w której nie odwiedzimy tego miejsca.


Gdy dotarliśmy do miejsca, powitał nas właściciel, zostawiliśmy bagaże zabierając ze sobą własne ręczniki i klapki i przybory do kąpieli, choć zupełnie niepotrzebnie, bo na miejscu były akcesoria do mycia oraz można wypożyczyć ręczniki. Peter oprowadził nas po obiekcie

pokazując gdzie jest basen, gdzie sauna fińska, a gdzie pokój do depilacji i masażów, gdzie przebieralnia,
a gdzie pokój wypoczynku. Ogólnie pełen profesjonalizm i dbałość o klienta. Obiekt oczywiście śliczny, co można zobaczyć na stronie ośrodka.
Na pierwszy ogień poszedł prysznic i sauna, po 15 minutowej sesji, prysznic i wychłodzenie ciała w fajnej studzience z
zimną wodą, potem pływanie w basenie i kolorowe bąbelki w jacuzzi. Następnie kilka długości w basenie, znowu sauna
znowu Jacuzzi i czeskie radio.

Oczywiście nie mieliśmy tyle czasu, by skorzystać z wszystkich atrakcji, ale to, co zobaczyliśmy, sposób wykonania, dbałość o detale o klienta bardzo pozytywnie na nas podziałało, spędziliśmy tam około 1,5 godziny. Zrelaksowani, pełni
sił nie czuliśmy żadnego zmęczenia, pozytywny wpływ na brak zmęczenia miało też to że wracając szliśmy z górki 🙂 Chcąc się wybrać do Cezara polecamy dojazd autem lub jakąś taksówką, bo ośrodek umiejscowiony jest u podnóża sporego pagórka idąc pod górkę, można się mocno zmęczyć.

Polecam każdemu, kto będzie w tamtych okolicach, właściciele mili i sympatyczni ośrodek bardzo kameralny, my przez te około 90 minut widzieliśmy tylko właścicielkę, która poranek rozpoczęła od kąpieli saunowej, swoją droga bardzo  urocza Pani. Idealne miejsce na relaks ze znajomymi. Bardzo pozytywne jest też to że właściciele też korzystają z tego obiektu (mieszkają tam chyba). Właściciele organizują też cykliczne imprezy, czy to Sylwester, czy bale karnawałowe i inne.

Najważniejsze informacje:

Kontakt i dojazd

Centrum naturystyczne – Suna Cezar mieści się w Bielsku Białej w dzielnicy Mikuszowice Krakowskie
Telefon: +48 501 210 504
E-mail: cezar@sauna-cezar.pl, strona internetowa www.sauna-cezar.pl
Ośrodek jest otwarty codziennie od godzinny 10:00 do 23:00, natomiast w piątek i sobotę do 24.00 Całe miejsce osnute jest nieco tajemnicą, dlatego przed wizytą należy umówić się z właścicielami telefonicznie.

Naturyzm i koedukacja

Obiekt w pełni koedukacyjny, niemalże od drzwi wejściowych.

Dodatkowe informacje

Do dyspozycji gości jest sauna fińska, obszerne jacuzzi, basen do pływania, studnia z zimną wodą, salon kosmetyczny w którym wykonywane są zabiegi depilacji oraz inne zabiegi kosmetyczne, salon masażu z bogatą ofertą zabiegów, pokój relaksu, solarium.

Podczas wypoczynku można zamówić soki, czy przekąski.. Istnieje możliwość zakwaterowania w Willi Cezar – należy dokonać wcześniejszej rezerwacji. Obiekt można wynająć na imprezę integracyjną dla pracowników. Więcej szczegółów na stronie obiektu.

Koszty

Koszt jednogodzinnego wejścia to 35 PLN od osoby 55 PLN od
Pary, wejście na 2 godziny kosztuje 30/50 PLN osoba/para, wejście całodniowe to koszt 90/130 PLN Istnieje też możliwość wykupienia karnetów

Oceń obiekt
Ocena w skali 1-5. 1 to bardzo źle, 3 normalnie (optymalnie), 5 bardzo dobrze.

GD Star Rating
loading...

email
GD Star Rating
loading...

Internauci trafili tu wpisując frazę:

sauna cezar, naturysci, sauna cezar zdjęcia, cezar bielsko

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

  • X-76 [IKS76]

    >Wpadłem z zaprzyjaźnioną parą do Cezara w czwartek. Wynajęliśmy sobie dwa pokoiki w domku holenderskim ( to taka przyczepa z trzema pokojami). Wyposażenie bardzo fajne. Jest wszystko czego można potrzebować. Pełny komfort. Przy kluczach do pokoi jest nawet pilot otwierający bramę wjazdową. Za bramą dużo miejsca do parkowania. Sam ośrodek położony w takim miejscu, że jak to mówią "żyć nie umierać". W budynku na dole (jeśli można to tak nazwać…)jest sauna, basen, jackuzzi i ogród zimowy. Potem wychodzimy z pomieszczeń i mijając pole z leżakami do opalania się idziemy pod górkę. Wspinając się coraz wyżej i wyżej zaliczamy na kolejnych poziomach miejsca w których można pograć w badmintona a jak ktoś się uprze to i w siatkówkę 😉 Potem kolejne levele, mijamy huśtawki aż wchodzimy na sam szczyt ośrodka. A tam altanka z miejscem do grillowania. REWELACJA. Widok z tego miejsca bezcenny. Co do sauny, to jest to sauna fińska, z elektronicznym kontrolerem na zewnątrz. Nie jest tak duża jak zewnętrzna w łódzkiej Fali, ale do tych najmniejszych też nie należy. Biorąc pod uwagę kameralny charakter ośrodka wystarcza w zupełności. Tuz obok sauny jest jeden z cztrech pryszniców i zbiornik z zimną wodą do schładzania sie po saunowaniu. W saunie jest okno z widokiem na góry. Zrobiłem tam dwie sesyjki naparzania. Podczas drugiej sesji… a raczej w jej trakcie (yhm yhm… 😉 ) weszły jeszcze dwie osoby, ale okazało się, że nie wytrzymują i podczas przerwy pomiędzy trzecią sesją a bonusem uciekły. Co do klimatu to pełna kultura. Peter wraz żoną to przesympatyczni ludzie. Prowadzenie ośrodka – pełna profeska. Bywalcom też nie można niczego zarzucić. Pomiędzy kolejnymi atrakcjami zjedliśmy pierogi we wspomnianym wcześniej ogrodzie zimowym. Oczywiście pełna koedukacja i "strefa nagości" tuż za drzwiami ośrodka. Jedyne o czym trzeba pamietać to to, że po godzinie 21:00 w Bielsku wszystkie sklepy spożywcze, fastfoody itp. są już zamknięte. Wyszliśmy oglądać "miasto nocą" i nie udało się nam juz niczego kupić w okolicach Cezara (a promień poszukiwań był naprawdę duzy). Tak więc zakupy trzeba robić wcześniej 😉 Polecam to miejsce z czystym sumieniem. Na pewno tam będę wracać jeszcze nie raz.

  • Grześ

    >To że "po godzinie 21:00 w Bielsku wszystkie sklepy spożywcze, fastfoody itp. są już zamknięte" To wybacz, ale kompletna bzdura. Po prostu nie zacie miasta i tyle. Inna rzecz, że Mikuszowice Krakowskie to bardzo odległa od Śródmieścia (ok. 5km) dzielnica i za wiele to tam nie będzie wieczorem otwarte. Po 21:00 w centrum wszystko to jest, ale… otwarte. Trzeba tylko wziąć Taxi albo ostatecznie MZK i jechać w kierunku Śródmieścia. Zwiedzanie BB nocą od strony Mikuszowic, to tak jak zwiedzanie Krakowa nocą od strony Płaszowa 🙂 Pozdrawiam.

  • Szymczak

    >@Grzegorz faktycznie nieznajomość miasta może mieć jakieś znaczenie. Jeżeli się przyjechało autem to problem znika 🙂

  • Pingback: Dolina Charlotty – SPA z saunami i basenami. | Sauny w Polsce()

Post Navigation