Romantyczny wieczór we dwoje na saunie

Co sądzicie o pomyśle randka, na saunie, wypada, uchodzi, czy może to grzeszne i nie należy tak postępować. Co na to te niewinne niewiasty zapraszane do przybytków saunowych przez napalonych facetów. Ulegają, bo to fajne miejsce na randkę, czy ulegają, by kusić, by jednocześnie pokazać, że się wstydzą, ale i że są zdeterminowane.

Na czym polega ta gra we dwoje?
Wiadomo nie od dziś, że każda relacja na linii facet i kobieta idzie w jednym kierunku. Nie ma czegoś takiego jak kolegowanie się, zawsze jest domieszka ekscytacji, pożądania, chęci zobaczenia tej drugiej osoby w innym świetle. Nierzadko nago, bo to rozbudza zmysły, poprawia krążenie etc. Światło przygaszonego saunarium wydaje się całkiem kuszące. Niby nic nie widać, bo ciemno, a jednocześnie wszystko na wyciągnięcie ręki. Pytanie brzmi czy takie saunaria w obiektach  typu aquaparki to odpowiednie miejsca, bo o ile wypad na kameralną saunę, jako gwóźdź programu randki we dwoje to jeden z lepszych pomysłów, no może nie na pierwszą czy trzecią randkę, ale na jakąś kolejną, gdy kochankowie są już zaawansowani w uczuciu. O tyle wybieranie się na saunę publiczną jako element randki może budzić pewne obawy. Zwłaszcza płci pięknej, choć faceci też mogą mieć mieszane uczucia.

Z jednej strony pryska czar intymności, jednak to kilka lub kilkanaście osób, a nie intymna atmosfera we dwoje, Do tego dochodzi poczucie wstydu, jednak ludzie na początku znajomości znają się mało, zależy im by dobrze wypaść, by nie przesadzić z emocjami czy wyglądem. Nie znają siebie, a tu jednak na saunie, czy w jakuzzi trzeba być nagim. Takim odartym z wszystkiego, naturalnym.

Faceci, jak to faceci oni pewnie mają problem typu, sauna fajne miejsce, by zaprosić sympatię, sam na sam, może za wcześnie, i dodatkowo jest ten element, że może ma nieszczere zamiary. A tak w grupie innych ludzi, to tak jakby trochę wzbudza zaufanie. Niestety może się to skończyć tak, że ukochana się wystraszy bardziej niż gdyby to miała być randka sam na sam, na saunie kameralnej.

Zatem zalecam ostrożność, jeżeli już zapraszać kobiete na saunę, to najlepiej na kameralną dac jej poczucie bezpieczeństwa, w dłuższej perspektywie może się okaząc to bardziej sensowne posunięcie 😉

email
GD Star Rating
loading...

Internauci trafili tu wpisując frazę:

sauna we dwoje, sauna dla dwojga, nago we dwoje, randka na saunie

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

  • wojtek56

    Może nie randka, ale zwykłe spotkania towarzyskie z koleżanką na saunie to sprawdzony pomysł. Wszystkim polecam!

Post Navigation