Pierwszy raz na saunie – Jak przełamał wstyd?

Konkurs saunowy w pełni, choć jesteśmy już bliżej końca niż początu.
Dziś publikujemy wrażenia ze swojego pierwszego pobytu (temat 3 konkursu) na saunie naszego czytelnika Andrzeja, którego pierwsze zmagania z nagością w saunie były na łódzkiej Fali.

Nadesłany tekst bierze udział w konkursie saunowym, w którym można wygrać zaproszenia do Świata saun- świat nagości w Aquaparku Fala Łódź Aquaparku Fala.
Dwie nagie kobiety w Jakuzzi
materiały promocyjne Aquaparku Fala, foto Piotr Cichy

Ostatnio miałem okazję po raz pierwszy odwiedzić Aquaparku Fala Sunę. Poszedłem sam, bo byłem już wcześniej ciekaw jak to jest w saunach bo nigdy do żadnej nie zawitałem. Zakupiłem bilet i poszedłem w stronę przebieralni…, po przebraniu i z towarzyszącymi mi emocjami poszedłem w kierunku sauny.

Po wyjściu z przebieralni napotykam Panią, która pyta czy jestem pierwszy raz i prosi, aby wejść za drzwi z napisem Świat Saun. Pani poinformowała mnie także o zasadach zachowania w saunach. Drugim elementem po przebraniu był prysznic, który wziąłem (prysznice te są nie są osłonięte). Owinięty szczelnie w ręcznik przeszedłem pierwsze progi, zawstydzony nagością innych osób przebywających tam już wybrałem sobie miejsce i usiadłem rozkładając ręcznik. Odkryłem całe swoje ciało byłem nagi…, czułem wstyd a co za tym idzie mój penis był w stanie erekcji… Poczułem się niekomfortowo ale nikt chyba nie przyglądał się za bardzo czyimś narządom płciowym…

Każdy się relaksował, ja też postanowiłem zapominając o wstydzie i błogim świecie… Po 10 minutach przebywania wyszedłem pod prysznic spłukać pot i poszedłem w stronę jacuzzi:)
Relaks za relaksem jeszcze nigdy nie byłem tak odprężony i nawet wstyd nagością mój znikł, sam byłem zdziwiony iż tak szybko opanowałem swój wstyd.

Polecam Sauny w Świecie Saun i inne wygody;)

Do dyspozycji gości Świat Saun, w którym znajduje się m.in. 5 nowoczesnych saun, udostępniono także inne udogodnienia.

Po Saunowaniu należy schłodzić całe ciało, najlepiej zaczynając od stóp. Dlatego do Państwa dyspozycji jest mały basenik z zimną wodą, w którym hartujemy się po czasie spędzonym w jednej z gorących saun.

Później należy odpocząć, a do błogiego relaksu zaprasza tepidarium z rattanowymi łóżkami, na których można się nawet spokojnie zdrzemnąć.
Na osoby, które uwielbiają ciepło, czeka pokój relaksu z podgrzewanymi łóżkami. Leżąc na specjalnie wyprofilowanych łóżkach można dokładnie rozgrzać całe ciało i przygotować je na kolejne ujędrniające zabiegi, np. przy użyciu prawdziwego lodu.
Dozownik lodu pracuje cały czas i produkuje nieskończone ilości zimnych kostek, którymi najlepiej wysmarować rozgrzane po saunowaniu ciało. Taki zabieg wspaniale poprawia krążenie i doskonale ujędrnia i wygładza ciało.

Schłodzony organizm warto rozgrzać przed powrotem do codzienności. Najlepiej rozgrzewanie zacząć od stóp, zanurzając je w ciepłej wodzie w specjalnie do tego przygotowanych wanienkach na stopy. Zanurzenie stóp w ciepłej wodzie nie tylko przywraca im temperaturę, ale i skutecznie odpręża na zakończenie.
Naprawdę POLECAM WARTO!!!!!!!

Ja jako autor bloga liczę, że swoje wrażenia z pobytu pierwszy raz na saunie lub na saunach na Fali opiszą jeszcze moje koleżanki :), ciekaw jestem jak kobiety widzą swój pierwszy raz.

Internauci trafili tu wpisując frazę:

erekcja w saunie, pierwszy raz w saunie, na saunie, sauna pierwszy raz