O blogu

Blog Sauny w Polsce to mini serwis o saunach. Dodajemy nowe obiekty do kategorii „Polecane sauny w Polsce”, są to obiekty które warto odwiedzić. Miejsca w których obsługa wymaga by kąpieli w saunie zażywano zgodnie z dobrym zwyczajem i zasadami, a sami saunowicze stosują się do tych regulaminów.  Sauny sprawdzone osobiście lub zaprzyjaźnionych czytelników.

Na blogu można przeczytać recenzje i opinie zarówno o dużych obiektach z wydzielonymi strefami saun, a także małe kameralne sauny, w których też można komfortowo wypocząć.

Od czasu do czasu pojawiają się na blogu różnego rodzaju poradniki i teksty uświadamiające, czy choćby materiały video, a wszystko po to by propagować jedynie słuszny sposób korzystania z sauny.

Dotychczas pokazywaliśmy na blogu tylko fajnie miejsca, ale właśnie jestem w trakcie tworzenia kategorii „Smażalnia gaci”, czyli sauny do których prawdziwi saunowicze nie powinni zaglądać. Chyba że w ostateczności. Mam nadzieję że takie swego rodzaju piętno zmusi zarządzających do zmiany regulaminów. Jeżeli ktoś z czytelników, ma ochotę, to zawsze się można podesłać na maila namiar na taką saunę i dorzucić kilka uwag.

Loża szyderców, to też nowa kategoria na blogu, ma ona za zadanie dostarczyć nam rozrywki. W saunie zawsze znajdą się śmieszne sytuacje, którymi warto się podzielić.

Chętnie też widzę współpracę z firmami działającymi w branży zdrowie i uroda, agencjami PR etc. Łamy tego bloga są do Waszej dyspozycji, a czytelnicy ucieszą się z konkursowych wpisów 🙂

Zatem zapraszam do kontaktu, chcesz napisać o jakiejś saunie, organizujesz imprezę na saunie, lub chcesz dotrzeć do ludzi ceniących sobie relaks, ten blog jest do Waszej dyspozycji 🙂

Internauci trafili tu wpisując frazę:

saunowicze