Nocne saunowanie w Termie Bania

24 września, w Termie Bania odbędzie się kolejna już Noc Saunowa organizowana w ramach cyklu Góralska Filozofia Saunowania. Jego ideą jest propagowanie prawidłowej kultury saunowania, a także ukazanie licznych dobrodziejstw, płynących z saunowych kąpieli.
Działanie sauny to dla każdego jej gościa szerokie korzyści. Ważne jednak, aby korzystać z nich prawidłowo. Tylko wówczas bowiem, możliwe jest maksymalne wykorzystanie płynących dla ciała i ducha profitów.

Sauna w górach

Akcją mającą na celu ukazanie funkcjonujących na całym świecie saunowych standardów jest Góralska Filozofia Saunowania, organizowana pod auspicjami Termy Bania. Wszyscy goście Termy mogą poznać tajniki kąpieli, a także skorzystać z dodatkowych, przygotowanych przez organizatorów atrakcji.

Noc Saunowa na Bani to impreza dedykowana stałym bywalcom saunarium, ale także amatorom, którzy pragną poznać wszystkie jego możliwości. Ostatnia impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dlatego organizatorzy mają wielką nadzieję, że podobnie będzie i tym razem.

Podczas całego cyklu goście Termy Bania mogli brać udział w saunowych seansach. Te, prowadzone przez doświadczonego saunamajstra to świetna okazja do poznania bogatych form saunowego relaksu (przeczytaj o rytuałach na saunie oraz o ceremoniach naparzania) . Seanse cieszące się popularnością wśród stałych użytkowników saun ogromne wrażenie robią na początkujących, pozwalając na maksymalne odprężenie, w niezwykłej atmosferze.

Obecność saunamajstra to prócz seansów także doskonała okazja do poznania idei poprawnego saunowania. Ta, jest niezwykle ważna dla wszystkich chcących wykorzystać maksimum możliwości obiektu.

Zamysłem imprezy jest równieżedukacja gości dla ich dobra – tłumaczy Kinga Cierniak z działu marketingi – Tylko dzięki poprawnej kulturze saunowania, można maksymalnie wykorzystać korzyści płynące dla naszego ciała. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku nowych użytkowników, którzy korzystając z naszych rad, sami doceniają zalety wprowadzanych standardów.

Noc Saunowa na Bani odbędzie się już 24 września. Tym razem, regionalny charakter zastąpiony zostanie rytuałami i seansami nawiązującymi do tradycji różnych stron świata. Goście będą mogli skorzystać z dobrodziejstw naturalnych kosmetyków, jak chociażby kokosowego peelingu, a także – spróbować egzotycznych trunków.

W imieniu organizatorów zapraszam na imprezę, 24 września (sobota) o godzinie 22:00 Jak poprzednio w ogrodzie zapłonie ogień, a Saunamajster Termy Bania zapozna chętnych z różnymi ciekawostkami dotyczącymi saunowania.
Wstęp: 60 PLN/os (cena obejmuje kosmetyki użyte do seansów oraz poczęstunek) dwa podwójnie zaproszenia na noc saunową w Temie Bania do wygrania.

Chcesz wygrać zaproszenie jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na impreze do Termy Bania w Białce Tatrzańskiej, napisz kilka zdań komentarza do tego postu.
Podziel się swoimi opiniami, o saunach, może masz jakieś rady dla początkujących saunowiczów – zwłaszcza kobiet. Może chcesz opisać jakąś saunę z innego zakątka Polski, zostaw komentarz napisz maila. Mile widziane komentarze, a im ciekawszy tym większa szansa na wygraną.

 

Koniecznie kliknij Lubię to! na górze strony oraz zostań Fanem bloga o saunach.

W piątek ogłoszę listę laureatów – wygrywają dwie osoby a każda z nich dostaje 2 zaproszenia, do odbiopru przed imprezą. Preferowane osoby które będą w stanie dojechać do Białki Tatrzańskiej na noc saunową.

email
GD Star Rating
loading...

Internauci trafili tu wpisując frazę:

strefa saun, saun, noc saunowania kalisz opinie, noc salnowa terma bania

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

Post Navigation