Naga afera w Czeladzi

Temat nagości od zawsze w naszym kręgu kulturowym budzi emocje, rzekłbym, że skrajne emocje. Im ta nagość jest niewinna nieskrępowana niepodszyta podtekstami tym te emocje większe. No bo jak to tak żeby ludzie z własnej woli nago, kobiety i mężczyźni razem w jednym miejscu. Tam musi dochodzić do orgii seksualnych.
Takie też wyobrażenie mają o saunach w Termach Rzymskich w Czeladzi, sąsiedzi tegoż przybytku.

Kilka starszych Pań zobaczyło z balkonu młode kobiety, które bez skrępowania hasają po wydzielonym prywatnym terenie strefy saun Term Rzymskich i podniosła się afera. Panie w całej swej okazałości zobaczyło też kilku panów, i tak im się spodobało, że woleli siedzieć na balkonach  i patrzeć na ludzi pływających nago w basenie niż oglądać swoje nudne żony, matki i kochanki :).

Sauna fińska w Termach Rzymskich w Czeladzi, sauna Cezara

Sauna fińska w Termach Rzymskich w Czeladzi


Afera jest na całą Polskę, w głównych wydaniach programów informacyjnych króluje temat walki o moralność, cnotę i poszanowanie widoku balkonowego. Jedni dopatrują się deprawacji, zdziczenia obyczajów, inni są neutralni a jeszcze innym podoba się taki bonus do mieszkania.
Tak czy siak problem jest i to mega :), bo jedna Pani zobaczyła kilka nagich pup, gdyby mnie tak bardzo owe pupy przeszkadzały pewnie bym nie patrzył w ich kierunku. Ale nie ma to jak uchodzić za lokalną wojowniczkę dobrych obyczajów.

Na szczecie prywatny właściciel prywatnego obiektu może na nim robić co chce w zakresie prawa budowlanego i do czasu kiedy korzystającym z saun w termach Rzymskich nie przeszkadza widownia z lornetkami to moim zdaniem sprawy nie ma. No może to żywe zainteresowanie panów balkonowych i mediów jest powiedzeniem tego że nagość w saunie też podnieca i podsyca fantazje. Ale wówczas saunowym obyczajem neleży kubeł zimnej wody na głowę i już wszystko wróci do normy ….

Dla zainteresowanych „nagą aferą w termach Rzymskich” poniżej kilka linków.
Fim promocyjny Term Rzymskich w Czeladzi – warto zobaczyć jak wygląda ta świątynia saun.
http://youtu.be/hB1veVCgi6A

Czy rzymskie termy w środku miasta to świątynia zdrowia czy rozpusty? Mieszkańcy Czeladzi są podzieleni na zachwyconych i zgorszonych. Termy, zwane pałacem Saturna, stoją na jednym z osiedli i świecą nagością.

Osoby mieszkające na wyższych piętrach (od czwartego aż do dziesiątego), gdy wychodzą na balkon, mają przed oczami golasów przechadzających się pałacowymi alejkami.
http://goo.gl/b1gxN

Jednych ten fakt smuci, inni w końcu mogą odetchnąć z ulgą. Dla Ireny Lewandowskiej czeladzkie – rzymskie termy – to nic innego jak świątynia rozpusty i siedlisko niczym nieokiełznanego erotyzmu – Siedzą tam nago, obłapiają się proszę pana tu się mogą nawet orgie dziać, kto to widział.
http://www.tvs.pl/36040,rzymskie_termy_w_czeladzi.html

Mieszkańcy Czeladzi mają już dość golizny. Z okien wieżowca mogą pdziwiać użytkowników sauny całkowicie pozbawionych tekstyliów. Zamiast jednak podziwiać, domagają się usunięcia gołego sąsiedztwa.
http://www.ipla.tv/Wiadomosci/5000969-Sierpien-2011/5280615-Niezle-widoki

Golasy z Czeladzi z seksskandalu nic sobie nie robią [ZDJĘCIA]

W Pałacu Saturna i rzymskich termach w Czeladzi jest gorąco. Sprawa golasów, paradujących po pałacowym ogrodzie, o której Dziennik Zachodni napisał w poniedziałek, powoli osiąga wrzenie. Po naszej publikacji termy stały się sławne na całą Polskę. O seksskandalu pisze cała prasa.

email
GD Star Rating
loading...

Internauci trafili tu wpisując frazę:

sauna czeladź, czeladź sauny, termy rzymskie golasy

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

Post Navigation