Sauny w Polsce – mapa

Każda fajna sauna zasługuje na to by ją polecać innym miłośnikom saunowania. Dlatego powstała mapa saun, w łatwy sposób można tu sprawdzić czy w Twojej okolicy są sauny które ktoś polecił. Jeżeli na tej mapie nie ma sauny do której chodzisz, a uważasz że powinna ona tu być, nic prostszego – podeślij mi informacje o niej, a ja zamieszczę ją na tej stronie.

Po kliknięciu na marker i kliknięciu linka automatycznie przenoszony jesteś do recenzji sauny.


Pokaż Sauny w Polsce na większej mapie

Znajdź saunę w swoim województwie.

 

SEO napędza Katalog stron

Internauci trafili tu wpisując frazę:

termy maltańskie, trefa nagsci suny w polsce gdzie znalec

12 Replies to “Sauny w Polsce – mapa”

  1. Saun w Polsce jest niewiele więcej, reszta to SG (Smażalnie  Gaci), czyli profanacja sauny. Ale kilka można jeszcze dodać, myślę, że z czasem mapa będzie kompletniejsza, przy współpracy Piotra z miłośnikami saun z całej Polski.

      1. Pilnujemy tego! Jesli chodzi o nagość, jest możliwość, lecz nie jest Ona nakazana. Jest to nowe miejsce, więc wszelkie udogodnienia, zmiany są możliwe 🙂

          1. Na stronie LIFEAGE jest dostępny regulamin korzystania z saun, zachęcamy wszystkich odwiedzających nasz klub do zapoznania się z nim. Każda osoba, która odwiedza nas po raz pierwszy przed wejściem do sauny jest oprowadzana po całej strefie saunowej – trwa to 15 – 20 min. W tym czasie opowiadamy o zasadach prawidłowego saunowania. Do sauny wchodzimy nago lub w ręczniku/paero. Wchodząc nago oczywiście siadamy całym ciałem na ręczniku. W naszej strefie znajduje się przebieralnia więc po saunie możemy przebrać się w strój i skorzystać np. z jacuzzi. Po kąpieli rozebrać się i ponownie w ręczniku lub nago korzystać z następnych saun.

Comments are closed.