Konkurs – wygraj zaproszenia do sauny.

Lubisz saunę? Chcesz podzielić się swoją opinią o saunie, do której chodzisz? A może byłes już w Łodzi i saunowałeś w strefie saun Aquaparku Fala i chcesz o tym napisać?
A może chcesz opisać swoją saunę lub swoje początki z kąpielami saunowymi?

Od dziś nic prostszego, wystarczy wziąć udział w konkursie saunowym organizowanym przez  blog „Sauny w Polsce”, napisać recenzję na jeden z trzech tematów, a podwójne zaproszenie na Falę jest w zasięgu Twojej ręki.

 

Aquapark Fala jazkuzzi

Fala

Konkurs skierowany jest do miłośników sauny, którzy zechcą podzielić się swoimi opiniami i doświadczeniami z innymi czytelnikami. Dając coś od siebie, można wygrać podwójne zaproszenie do strefy saun Aquaparku Fala w Łodzi.

Nie ukrywam, że liczę na odzew sympatyków łódzkiej Fali, ale również osób, które mieszkają w  innych miastach i odwiedzały Falę lub korzystają z sauny w swoim mieście. Stąd też propozycja kilku tematów by każdy mógł dla siebie coś wybrać, nie ukrywam, że konkurs ma pomóc w rozwoju bloga. Myślę nad kolejnymi konkursami, być może niebawem pojawi się kolejny, gdzie nagrodami będą przybory potrzebne do sauny oraz zestawy olejków do ceremonii naparzania.

Chyba warto brać udział w tym konkursie oraz kolejnych i dołożyć swoją cegiełkę, a na pewno warto zaglądać na tę stronę i do Aquaparku Fala 🙂

Skoro moje plany i intencje są już jasne, to może coś o samym konkursie. Przygotowałem podstronę z informacjami i regulaminem, który jest zbiorem zasad i określa reguły gry. Gdyby było coś niejasne, proszę pytać w komentarzach. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać miedzy 1 a 22 kwietnia 2010 r. drogą mailową lub przez formularz recenzję/ opis jednego z trzech tematów.
Koniecznie należy podać email w przypadku wysyłania przez formularz.

  • Temat 1. Pozytywne wrażenie z pobytu na saunach w Aquaparku Fala. Temat dla tych wszystkich, którzy uwielbiają sauny na Fali i chcieli, by podzielić się swoją pozytywną opinią i zachęcić innych pokazując swoje doświadczenia i doznania do korzystania z saun w tym obiekcie. Może to być opis pierwszej wizyty na saunach w świecie saun Aquaparku Fala lub inny tekst pasujący swoją formułą do stylu i tematyki bloga.
Aquapark Fala świat saun - sauna fińska zewnętrzna

Aquapark Fala świat saun - sauna fińska zewnętrzna

  • Temat 2. Recenzja dowolnej sauny w Polsce, temat dla osób spoza Łodzi. Przeczytaj naszą dowolną recenzję o saunach na blogi i w podobnym duchu opisz saunę w swoim mieście. W tekście powinny znaleźć się informacje o nazwie obiektu, cenach, ilości saun i ich rozmieszczeniu. Miło będzie, jeśli dopiszesz kilka słów o charakterze obiektu i panującej atmosferze. Postaw się niejako w roli turysty saunowicza, który szuka „sauny w Twoim mieście” i przekaż mu jak najwięcej informacji. Podaj telefon do obiektu, www i adres. Uwaga opisujemy tylko takie obiekty gdzie saunuje się na golasa, czyli
    zgodnie z zasadami.
  • Temat 3. Zazwyczaj wizycie w saunie, w której saunuje się zgodnie z zasadami PZS towarzyszą pewne emocje, a to związane z brakiem ubioru, a to związane z przełamaniem pewnych barier czy też ze zwyczajnym wstydem przed innymi osobami płci różnej. Ten temat jest dla osób, które chciałyby się podzielić swoimi opiniami o swoim „pierwszym razie” na saunie. Opisujemy oczywiście sauny z zasadami. Oczywiście pozytywny wydźwięk tekstu i zachęta dla innych mile widziana, cenne  też będą rady jak sobie poradzić ze wstydem czy skrępowaniem.

Wybrany temat powinien zawrzeć się w okolicach 500-600 słów, co daje około 3/4 strony. Każdemu z uczestników zostanie nadany numer, a nadesłane teksty zostaną opublikowane na blogu (w zależności od ilości nadesłanych recenzji i swoich opisów dopuszczam możliwość wybrania kilku), każdy nadesłany tekst poruszający jeden z trzech tematów i spełniających kryteria zawarte w regulaminie bierze udział w losowaniu. Zachęcam do udziału, konkurencja nie powinna być duża 🙂

Nagrodą w konkursie są podwójne zaproszenia (szczegóły regulamin) do Świata saun na Fali ufundowane przez Aquapark Fala (dopisek na końcu notki). Myślę, że nagroda atrakcyjna, zwłaszcza dla saunowiczów takich co się udzielają na różnego rodzaju forach i blogach, niewielkim nakładem pracy można sobie przybliżyć szansę bezpłatnego relaksu w super miejscu, a takim Fala niewątpliwie jest. Ogromna prośba do czytelników o podesłanie znajomym linka do tego bloga

i zasad konkursu, im więcej osób weźmie udział w konkursie tym większa szansa, że takie konkursy będą odbywały się częściej i łatwiej będzie przekonać poszczególnych sponsorów by ufundowali nagrody.

Na koniec mała informacja dotycząca nagród (pojawi się dopisek w  regulaminie), każda z nagród opisywanych  jako 3 godzinne
dwuosobowe zaproszenie do świata saun na Fali od pn-pt jest zaproszeniem wielofunkcyjnym. Mianowicie takie zaproszenie uprawnia do (wariant 1) wejścia na hale basenową i sauny (można korzystać z obu atrakcji na raz) na okres 3 godzin dla dwóch osób od poniedziałku do piątku lub (wariant 2) jednego całodziennego wejścia (dla 2 osób) tylko na halę basenową w dni świąteczne i weekendy. Ja na blogu komunikuję, że jest to wejście na sauny, więc traktujcie to jako słowo klucz 🙂 

Ci którzy nie mieli okazji być na saunach w Aquaparku Fala mogą zapoznać się z naszą recenzją, to jeden z niewielu obiektów w Polsce na którym od samego początku w saunach owowiązują poprawne zasady saunowania i strefa nagości. Niebawem więcej fotek z Aquaparku we wpisie z recenzją.

email
GD Star Rating
loading...

Internauci trafili tu wpisując frazę:

sauna fala, noc saunowa

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

Post Navigation