Kameralna sauna w Łodzi w CSiR

Łodzianie od dawna mają do dyspozycji kilka miejsc gdzie są ulokowane kameralne sauny, głównie są to sauny fińskie. Problem w tym że niewiele takich miejsc jest powszechnie znanych i korzystanie z sauny ogranicza się li tylko do aquaparku i saun na basenach, tak jakby nie było alternatywy. A alternatywa jest, może niezbyt luksusowa, ale czysta schludna i kameralna czego chcieć więcej od sauny?

Takim obiektem jest właśnie kameralna sauna fińska w Centrum Sportu i Rekreacji w łodzi przy ul Małachowskiego. Wchodząca w skład zaplecza sportowego, raczej niezbyt intensywnie używana, jest dostępna również dla osób z zewnątrz. Standard? Cóż, nie jest to poziom SPA, raczej taka po PRLowska spuścizna. Sauna sucha na 2-3 osoby korzystające w pozycji leżącej, mały piecyk, kubeł z wodą do polewania kamieni, do tego dochodzi bańka z wodą, prysznic, pomieszczenie do relaksu z leżankami, a także przebieralnia i toaleta. Ogólnie, pomieszczenia czyste, choć widać upływ czasu. Idealne dla grupy znajomych którzy chcą wypocząć we własnym towarzystwie za stosunkowo niewielkie pieniądze, idealne też dla osób które wstydzą się korzystać z sauny w miejscach publicznych.

Koedukacja i zasady saunowania
W przebieralni widnieją zalecenia dotyczące saunowania, jasno mówiące o tym jak poprawnie korzystać z sauny. Z racji że obiekt jest rezerwowany na wyłączność, to sami dbamy o to by popranie z niego korzystać.

Koszty
Wynajem sauny to koszt 30 zł za godzinę niezależnie od ilości osób.

Dodatkowe informacje
Obiekt czynny w godzinach
od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00
w soboty i niedziele w godzinach 8:00-20:00
Wymagana rezerwacja telefoniczna sauny na godzinę przed planowanym przybyciem.

Oceń obiekt
Ocena w skali 1-5. 1 to bardzo źle, 3 normalnie (optymalnie), 5 bardzo dobrze.

GD Star Rating
loading...

Kontakt
Centrum Sportu i Rekreacji
90-160 Łódź
ul. Małachowskiego 5/7
rezerwacja sauny (0 42) 678 50 28
strona internetowa: www.czsr.com.pl

email
GD Star Rating
loading...

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

Post Navigation