Kameralna sauna w Bydgoszczy

>Dziś na blogu garść skomasowanych informacji o saunie w Bydgoszczy, do odwiedzenia miejsca zachęcają moi znajomi z Bydgoszczy. Miejsce ponoć kameralne i klimatyczne.
Poniżej skomasowana wiedza, którą każdy saunowicz wybierający się do tego miejsca powinien posiadać.
Co najważniejsze dla wstydliwych to to że saunę możemy wynająć na wyłączność i wtedy cieszyć się niezakłóconym nagim saunowaniem.

Kameralna sauna w Bydgoszczy

Po wejściu do budynku po lewej stronie znajduje się szatnia gdzie zostawiamy swoje odzienie wierzchnie wraz z butami które pakujemy do woreczka i podajemy Pani z obsługi. Dostajemy wtedy kluczyk od szafek. Udajemy się wtedy dalej, gdzie znajduje się kasa uiszczamy opłatę na ile chcemy wynająć saunę. Jest o tyle dobrze, że można wynająć na wyłączność to dla „wstydliwych”. Rozbieramy się w o dzielnym pomieszczeniu gdzie zostawiamy swoje rzeczy, można je schować do szafki i zamknąć, ale my zostawiamy je nie zamknięte bo wynajmujemy na wyłączność. Sauna jest czysta, schludna, kameralna na 4 osoby. Prysznice są dwa w wydzielonych kabinach oraz toaleta osobno.

Kontakt i dojazd

Opisywana sauna znajduje się w Bydgoszczy na ulicy Duracza 7 tel. tel.(0-52) 343 09 66 wew. 22

Naturyzm i koedukacja

Oczywiście sana jest koedukacyjna i przestrzegane są w niej wzorce poprawnego saunowania.

Oceń obiekt
Ocena w skali 1-5. 1 to bardzo źle, 3 normalnie (optymalnie), 5 bardzo dobrze.
[starratingmulti id=1 tpl=20 size=’20’ average_size=’20’]

Sauna w Bydgoszczy trafia oczywiście na mapę polecanych saun
Informacje o saunie nadesłała Ania z mężem z Bydgoszczy, a notka brała udział w konkursie saunowym, który miał miejsce na łamach tego bloga w kwietniu 2010.

Internauci trafili tu wpisując frazę:

sauna bydgoszcz, sauny bydgoszcz, sauna w bydgoszczy, sauna piwnica bydgoszcz