Jak korzystać z sauny – video

Nie zobaczysz tego ani w polskiej telewizji, nie zobaczysz też na stronie swojego Aquaparku. Może czasem przeczytasz na takim blogu jak ten, może gdzieś usłyszysz o tym jakie są zasady korzystania z sauny.
Jeżeli jesteś saunowym nowicjuszem to idę o zakład, że zdanie, w którym występuje słowo sauna i nagość będzie dla Ciebie czymś nowym i zupełnie nie do pomyślenia.
Są bariery kulturowe światopoglądowe, bariera wstydu, ale chyba największą barierą jest bariera cenzury i takiej poprawności na siłę.
Bo czy ktoś w polskiej telewizji, nieważne czy komercyjnej, czy publicznej widział jakiś dokument o korzystaniu z sauny ( prawidłowym korzystaniu)? Czy na stronach Waszych basenów widnieją fotografie sauny i ludzi w kostiumach, czy może ładnie zaaranżowane zdjęcia ludzi prawidłowo saunujących? Obstawiam wersję wstydliwą.
Już kiedyś na blogu pisałem o tym jak korzysta się z sauny, pisałem też o tym jak przekonać kobiety by korzystały z sauny.

A dziś kilka filmów jak robią to za naszą zachodnią granicą.

Nie znam niemieckiego, ale po samych obrazkach i zapisie video można się zorientować jakie są prawidłowe wzorce. CO warte podkreślenia modele zachowują się bardzo naturalnie.

 


Jak korzystać z sauny i jak zrobić naparzanie czyli aufguss

 

email
GD Star Rating
loading...

Internauci trafili tu wpisując frazę:

jak korzystać z sauny, sauna jak korzystać, sauna jak korzystać film, korzystanie z sauny

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

Post Navigation