Egipska noc saunowa w Przemyślu

Lada dzień, zaproszę Was na południowo-wschodnie rubieże naszego kraju, mianowicie do Przemyśla, na łamach bloga zagości opis kameralneego obiektu stojącego na wysokim poziomie organizacji i podejścia do kultury saunowania.
Właściciele obiektu robią wiele w temacie krzewienia kąpieli saunowych oraz kreowania właściwych zachowań w saunie. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że klienci Centrum Wellness wychodzą bogatsi o niezapomniane doznania, ale również o sporą garść praktycznego saunowego savoir-vivre’u.

Sauna w Przemyślu

Jednym z takich elementów mających charakter rozrywkowo relaksacyjny, a zarazem kształcący są cykliczne spotkania saunowe, najbliższe (15-01-2011 w Przemyślu w Centrum Wellness) upłynie pod hasłem: Egipska Noc Saunowa.

Spotkanie niczym noc Egipska owiane jest nutą tajemniczości, będzie można doświadczyć całej gamy wrażeń, różnorodnych kontrastów, na chwilę „zanurzyć się” w krainie Kleopatry.
Tego wieczoru egipskie ciemności rozświetlone będą tylko świecami, będzie gorąco jak na safari a kosmetyki użyte w czasie seansu mają pozostawić Twoją skórę jak u egipskiej Bogini Piękna.

Organizatorzy zapewniają miłą atmosferę, ceremonie i rytuały saunowe (wcześniej publikowałem informacje na temat różnych rytuałów w saunie) możliwość skorzystania z kosmetyków, oraz mały poczęstunek.

Oglądałem zdjęcia obiektu, niewątpliwie jest to miejsce kameralne w którym łatwo można odpocząć i nabrać siły, idealne na sobotnie spotkanie z grupą znajomych i relaks. Jeżeli ktoś się wybierze chętnie przeczytam informacje z tzw. pierwszej ręki.Garść praktycznych informacji co do Egipskiej Nocy Saunowej Impreza w dniu 15-01-2011 godzina 21:00, Centrum Wellness w Przemyślu, koszt to 50 zł od osoby.
Rezerwacji można dokonać bezpośrednio kontaktując się z obsługą obiektu www.centrumwellness.net.

Ja tym którzy się zdecydują życzę udanego wypoczynku 🙂

email
GD Star Rating
loading...

Internauci trafili tu wpisując frazę:

noc saunowa przemyśl

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

Post Navigation