Do sauny ze współpracownikami?

Pójście na saunę, ze znajomymi, z dziewczyną czy żoną czy z kumplem po siłowni to coś normalnego. Te same zainteresowania, takie samo podejście do nagości, wszystko odbywa się bezproblemowo, bez sensacji i niezdrowej podniety.
Sauna z pracownikami w firmie Foto by mag3737, CC.

Ale co w przypadku sauny ze współpracownikami? Jak reagują Wasi współpracownicy, gdy ktoś nieśmiało powie „a może sauna”. Obruszają się, wstydzą się, czy może w jakiś inny sposób reagują? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Wiadomo, nikt nie wyskoczy niczym Filip z konopi z pomysłem chodźmy na saunę. Zwłaszcza jeżeli współpracownicy nie należą do grona znajomych, z którymi chodzi się na piwo, czy pograć w kręgle.Ale czasem bywają sytuacje typu firma organizuje spotkanie integracyjne w jakimś SPA, gdzie właśnie są sauny i regulamin mówi o nagości.

Czy macie jakieś doświadczenia z takich miejsc z wypadów firmowych, jak podchodziliście do tematu. Czy saunowy klimat i reguły towarzyszące kąpieli w saunie, krępowały Was, podchodziliście na luzie.

Ja testowałem grunt u siebie w firmie, nawet osoby deklarujące że bywają w saunie, miały pewne obawy, że może nie wypada tak w firmowym sosie na golasa.

email
GD Star Rating
loading...

Internauci trafili tu wpisując frazę:

wodny raj sauna, nago na saune

About Piotr

Miłośnik sauny z Łodzi. Uwielbia saunę w każdej postaci najchętniej zimową porą,

Post Navigation